Інсектицидний захист ріпаку в період бутонізації/до початку цвітіння

Прихованохоботник, оленка волохата, ріпаковий квіткоїд вже активно шкодять посівам ріпаку. Кого ще бачили в полях агрономи АХТ та про варіанти інсектицидного захисту у фазах бутонізації та до початку цвітіння – розповідаємо далі.

Обстеження посівів ріпаку за допомогою жовтих "пасток" у Південному регіоні. На фото: великий ріпаковий прихованохоботник.

Найпоширеніші шкідники ріпаку цього сезону:

Ріпаковий квіткоїд (Meligethes aeneus F.)

Ріпаковий листоїд (Entomoscelis adonidis)

Великий ріпаковий прихованохоботник

Інсектицидний захист ріпаку у фазі бутонізації - до початку цвітіння

Стан ріпаку до початку цвітіння

Ми рекомендуємо:

Завдяки поєднанню двох діючих речовин з групи піретроїдів та неонікотиноїдів вдається отримати тривалий період захисної дії та швидкий стоп ефект проти шкідників.- коментує агроном-консультант Південного регіону Тарас Вітошинський.

Через несприятливі умови навколишнього середовища рослини ріпаку мають щільний восковий наліт, тому рекомендовано використання АгроПАВ Екстра разом з інсектицидними препаратами для підвищення проникності препарату в рослину.

Інсектицидний захист ріпаку у фазі початок цвітіння

Стан ріпаку у фазі цвітіння

Рекомендована схема захисту:

Якщо спостерігається велика кількість шкідників на ріпаку, радимо провести повторну обробку Асистент 0,12 кг/га + АгроПАВ Екстра (100 мл/150-200 л води)

Асистент поглинається рослиною і рухається по всім її частинам. Тому ефект від застосування проявляється на необроблених частинах рослини. Шкідники гинуть, як від безпосереднього контакту з препаратом, так і від поїдання оброблених частин рослини. Препарат проявляє дію на дорослих комах, личинки та яйця в залежності від виду комах.

Асистент малотоксичний для бджіл та корисної ентомофауни (за дотримання регламенту застосування у період цвітіння культури та льоту бджіл).

❗️ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Застосовувати препарат Асистент із збільшеними нормами потрібно виключно у нічні години!

Звертайте увагу на інші препарати у баковій суміші з Асистентом. Перевірте, чи вони є безпечними для бджіл в період початку цвітіння культури.

Компанія АХТ дбає про навколишнє середовище і корисну ентомофауну, тому рекомендуємо – використовуйте засоби захисту рослин в рекомендованих нормах в регламентований час.

Детальніше обговоримо, як адаптувати стандартні схеми захисту відповідно до погодних умов та наявних препаратів на нашому прямому ефірі, 30 квітня.

Задавайте свої питання агрономам АХТ та реєструйтесь за посиланням: http://webinar.agrohimteh.com.ua

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ АХТ